پروفیل فلنج گالوانیزهمدت زمان مطالعه :
نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : امتیاز :
2020/07/15
نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : 2020/07/15
امتیاز :

پروفیل فلنج گالوانیزه

پروفیل فلنج گالوانیزه چیست؟

فلنج گالوانیزه یک محصول پایه جهت رابط دو قطعه کانال در صنعت داکت هوا تعریف میشود ، که در سال های اخیر دارای  مصارف فراوانی شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه ماده ی اولیه ی ساخت فلنج گالوانیزه به شمار می آید .

پروفیل فلنج گالوانیزه از تسمه های ورق گالوانیزه با ضخامت ۶/۰ الی ۷/۰ و گاهی یک نیلیمتر در شاخه های چهار متری تولید میگردد .

پروفیل فلنج گالوانیزه برخلاف روش های سنتی که دارای مراحل طاقت فرسایی میشدند ،درحال حاضر  با سه برش از حالت پروفیل فلنج گالوانیزه مبدل  به فلنج گالوانیزه شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه در سایز های ۲۰ – ۲۵ – ۳۰ – ۳۵ و ۴۰تولید  میشود و بازار عرضه شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه ، فشار هوا و نیروهای وارده بر پایه استاندارد ساخت کانال هوا  و استاندارد کانال هوا با ورق فولادی را پوشش می دهد .

ساخت پروفیل فلنج گالوانیزه از جنس ورق گالوانیزه است . لازم به بیان است که این محصول در داخل کشور زیر نظر کارشناسان و بازرسین مجرب با قیمت ارزان  تولید می شود . در نتیجه جهت اتصال ، استحکام ، پایداری و کاهش لرزه ی کانال در نقطه ی اتصال به کانال دیگر از رابط پروفیل فلنج گالوانیزه استفاده می گردد .

این محصول جایگزین مناسبی  فلنج های سنتی و نبشی است، و در کشورهای اروپایی سالیان زیادی در حال استفاده می باشد.استفاده از این فلنج تنها نیاز به برش پروفیل است.
با توجه به تولید داخل این محصول تحت نظارت دقیق کارشناسان و بازرسان از لحاظ قیمت و کیفیت قابل رقابت با تولیدات خارجی است.

پروفیل فلنج گالوانیزه

 کرنر :
جهت ساخت فلنج از کرنر یا گوشه استفاده می شود  که بسته به ابعاد  فلنج از آن استفاده می شود.

گوشه ها تولید شده از ورق گالوانیزه و جهت ساخت قاب کانال استفاده میشود.

گوشه از جنس گالوانیزه دارای ویژگی های زیر است:
سرعت بالا جهت مونتاژ قاب فلنج کانال
حذف جوشکاری
اتصال آسان دو قطعه کانال به کمک
سوراخ های موجود جهت هم محور کردن

 

نحوه نصب پروفیل فلنج گالوانیزه  نبشی گالوانیزه چگونه می باشد؟

کلیپس یا گیره نیز قطعه ای برای اتصال دو پروفیل فلنج گالوانیزه است، که به شکل حرف Cانگلیسی تولید می شود . در حقیقت باله ی بالایی پروفیل فلنج گالوانیزه که به وسیله ی یک پیچ مجهز می شود با فشاری که از محکم شدن پیچ به دو قطعه پروفیل فلنج گالوانیزه وارد می شود  باعث ثبات و تحکیم یک جفت پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به هم است .

Call Now Button