نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : امتیاز :
2020/06/13
نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : 2020/06/13
امتیاز :

عایق صوتی رولی

هدف است که در این مطلب قصد با مفهوم  عبارت ذخیره انرژی اشنایی پیدا کنیم  و اهمیت این عبارت در زندگی را بررسی نماییم.

خصوصیات عایق الاستومری تاسیسات ایرانیان گستر

از خصوصیات بارز  عایق های تاسیسات ایرانیان گستر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت جذب بالای صدا ، عایق حرارتی ،استحکام فیزیکی بالا،مقاومت زیاد،سبک و دارای انعطاف،نصب راحت،سازگاری با محیط زست

در دنیای امروز  اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی، جلوگیری از هزینه های سرسام اور آن بر کسی پوشیده نمی باشد، تاسیسات ایرانیان گستر به عنوان راه حلی مطمئن و مقرون به صرفه مورد توجه کشورهای پیشرفته در دنیا مورد استفاده قرارمگیرد به پخش و توزیع انواع عایق الاستومری پرداخته است.

عایق های الاستومری تاسیسات ایرانیان گستر

 عایق الاستومری یا فوم الاستومری حرارتی برودتی یا فوم الاستومریک نسوز،امتیازات بسیار بالایی نسبت به عایق پشم شیشه دارا می باشد،و در حال حاضر به صورت عمده در صنعت تأسیسات مکانیکی مورد بهره برداری رسیده است. سطح خارجی عایق الاستومری و فوم الاستومريك نرم و بادوامی است،که این ویژگی سبب میشود   در مقابل انباشت آلودگی و رطوبت، مقاومت بالایی داشته باشد؛در نتیجه منجر به مقابله با رشد عوامل بیماری زا و قارچی شده است.

خرید عایق الاستومری

فوم الاستومری عایق الاستومریک یا عایق الاستومری فوم چسبدار نسوز در صورتی که در برابر ضربات مکانیکی دچار آسیب شود، قسمت آسیب دیده عایق الاستومری نیز در مقابل جذب رطوبت و رشد قارچ ها و باکتری ها مقاوم می باشد. عایق حرارتی برودتی فوم الاستومری سلول بسته نیاز به کاور و یا پوشش برای جلوگیری از نفوذ رطوبت نداشته؛ به این دلیل که ساختار سلول بسته آن اصولاً آب را به خود جذب نمی نماید.

چسب مایع ویژه عایق الاستومری جهت چسباندن عایق یا فوم رولی و لوله ای کاربرد دارد. این نوع چسب در قوطی های 1 و 4 لیتری به فروش می رسد و دارای چسبندگی فوق العاده ای هستند.
به منظور پوشش و گرفتن درزهای عایق الاستومری بر روی لوله ها، کانال های گالوانیزه، کلکتوره و … از سه نوع نوار درزگیر مخصوص عایق الاستومری می توان استفاده کرد.
عایق های حرارتی و برودتی شرکت تاسیسات ایرانیان گستر  دارای گواهینامه ها و استانداردهای معتبر داخلی و خارجی است.

کلمات کلیدی:

Call Now Button