نمایندگی عایق الاستومری مکس

عایق های مکس فلکس به چه صورتی عرضه میشوند؟به صورت لوله های عایق، ورق های از پیش برش خورده،ورق های تخته ای استاندارد و ورق های رول که فاقد گازهای CFCوO.D.P zero هستند،در بازار موجود است.

مواد سازنده مکس فلکس از مواد سبک وزن پلاستیکی می باشد، که ویژه کاربرد عایق های حرارتی می باشد ،تولید میشود.

ساختمان مولکولی عایق های الاستومری مکس فلکس توسط تعداد متعددی از سلول های بسته مشبک تشکیل می شود، که همین ساختار باعث بوجود آمدن مزیت های بی شماری نسبت به دیگر عایق ها است.

 

خصوصیات عایق الاستومری مکس فلکس

 • -دوام بالا و میزان کم در رسانایی حرارتی
 • -عایقی عالی نسبت به رطوبت و بخار
 • -عایق مناسب در برابر اشعه ی ماوراء بنفش و آب و هوا
 • -انعطاف پذیری بالای  آن باعث شده  نصب آسان و کارکرد راحتی داشته باشد.
 • مکس فلکس به عنوان عایقی حرارتی مناسب، برای جلوگیری در بروز مشکلات تغلیظ در لوله های آب سرد، لوله های خنک کننده و همچنین در برابر تشکیل یخ زدگی کاربرد دارد.
 • جلوگیری از کاهش دما و گرما در سیستم های گرمایشی
 • کاهش سرو صدا و به عنوان عایق لرزشی و به عنوان لایه ی بیرونی از لوله های فلزی در برابر زنگ زدگی حفاظت می کند

عایق کاری برای عایق های لوله کشی آب سرد و سیستم های سرمایشی:

کاربرد مکس فلکس بر روی لوله های آب سرد و سیستم برودتی هم قابل استفاده می باشد، و فقط برای کنترل مشکلات تراکم استفاده نمیشود  بلکه به منظور کاهش ضایعات انرژی و با افزایش حرارت بالاتر به سیستم خنک کننده کاربرد دارد.مکس فلکس به خاطر این ویژگی های عالی در سیستم های سرد خانه ای و سیستم های خنک کننده مرکزی به طور بسیار گسترده ای و وسیع  مورد استفاده قرار می گیرد:

 • -میزان رسانایی حرارتی پایین و ثابت
 • – جذب بسیار کم آب
 • – مطابق با بیشترین استاندارد های جهانی
 • – دارای ساختمان سلولی بسته و متراکم است با پایه های غیر قطبی با مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت.
 • – انعطاف پذیری چشم گیر برای نصب سریع و آسان

چسب و یا مکس گلو:

مکس گلو  فرموله شده از نئوپرن چسبنده برای اتصال عایق های الاستومری به سلولی بسته با مواد عایقی به طور ثابت و محکم است.خصوصیت دوام بالای مکس گلو در برابر رطوبت و آب مانع نفوذ بخار، رطوبت و آب به نقاط اتصال می شود. مکس گلو به عنوان یک چسبنده ی عالی در موارد استفاده در دمای بالا می باشد.

نمایندگی عایق الاستومری مکس

خرید عایق الاستومری K-FLEX

 1. عایق الاستومری K-flex از جمله مواد سلول بسته انعطاف پذیر بوده و بر پایه ترکیباتی همچون نیتریل بوتادین رابرو یا اتیلن پروپیلن داین مونومر رابر تولید می شوند.
 2. عایق الاستومری K-flex به دلیل قابلیت های فنی بسیار عالی، مناسب ترین انتخاب برای تاسیسات تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی،صنایع برودتی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و… در محدوده دمایی 200- تا 105+ درجه سانتیگراد است.
 3. ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری K-flex بسیار پایین است، و بر خلاف عایق های دیگر در مدت زمان طولانی ثابت مانده که همین امر  باعث بالا رفتن بازدهی آن می شود. مواد عایق سلول بسته همچنین مقاومتی بسیار بالایی در مقابل نفوذ بخار آب و رطوبت از خود بروز داده است ، به گونه ای که پس از نصب، به هیچ گونه عایق رطوبت نیازی ندارند.
 4. عایق الاستومری K-flex گر چه نسبت به عایق هایی همچون پشم شیشه و پشم سنگ گران تر می باشد، اما به دلیل بی نیاز بودن از پوشش های مضاعف جداگانه، عمر مفید بالاداشته، بازدهی فوق العاده مطلوب و مناسب،نصب سریع و راحت، آسان و کم هزینه و امکان چندین بار استفاده، عملا نسبت به عایق های سنتی بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

 

گروه صنعتی تاسیسات ایرانیان گستر دارای نمایندگی فروش عایق الاستومری ترکیه ای،مرکز فروش عایق الاستومری در تهران می باشد.

راه های ارتباطی با ما

شماره تماس:09126436849

آدرس سایت:http://tasisatig.ir/

 

 

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک