خرید عایق الاستومری 09122576609

فروشگاه اینترنتی عایق الاستومری

فروشگاه اینترنتی عایق الاستومری

در این مقاله به بررسی نصب عایق الاستومری و ویژگی های آن می پردازیم.

چه نکاتی قبل از نصب عایق الاستومری باید درعایت شود؟

ابتدا قبل از مراحل نصب عایق الاستومری به بررسی برخی از ویژگی های عایق الاستومری می پردازیم؛ که این مشخصات باعث ایجاد تنوع و فرق با عایق های دیگر میشود.

اصلی ترین مشخصه یک عایق الاستومری حرارتی کم بودن میزان رسانایی حرارتی آن می باشد. اما نباید تنها به این مشخصه اکتفا نمود بلکه باید به ویژگی های دیگر عایق ها نیز توجه کرد، که ما به بررسی این مشخصات پرداخته ایم هر عایق الاستومری باید شامل این مشخصات باشد، تا قادر باشد حداکثر ترین کارآیی را بعد از نصب داشته باشد.

استحکام بالای فیزیکی

استحکام فیزیکی باید  به اندازه کافی بوده باشد، تا بعد از انجام عایق کاری و گذشت مدت زمانی، عایق الاستومری دچار خوردگی، پارگی و عدم کارآیی نشود. یکی از مشخصات اصلی عایق الاستومری دارا بودن  استحکام فیزیکی بالا است.

مقاومت در برابر اثرات طولانی مدت

این مورد به ویژه در مکانهایی که عایق در معرض دماها و شرایط کاری بسیار سخت است، مهم بوده تا عایق الاستومری نه تنها از نظر ساختاری مستحکم باشد  بلکه ومولفه های  عایقی آن نیز حفظ گردد.

وزن و ضخامت عایق الاستومری

در بعضی موارد، وزن عایق الاستومری ممکن است  با ،بکارگیری تقویت های اضافی برای سیستم لوله کشی و .. را پدیدار کند. ضخامت انتخابی، ملاحظات مربوط به فضای مورد احتیاج را تحت تاثیر قرار می دهد  و این امر به ویژه  چنانچه سیستم موجود به عایق مجهز باشد، حائز اهمیت می باشد.

ایمنی عایق الاستومری

خطراتی که  ممکن است پس از نصب عایق، پدیدار شود، باید در نظر گرفت. خطراتی همچون : آتش سوزی و انفجار ناشی از مواد عایق باید در انتخاب آنها مد نظر گرفت، و همچنین چسب ها و مواد اتصال دهنده در طول استفاده از عایق  باید توجه کرد، چرا که این مواد می توانند خطر ساز شوند. نکته مهم ایجاد دود ناشی از آتش سوزی می باشد ،که به هنگام عایق کاری مواد باید به ان  توجه کرد چون ممکن است باعث ایجاد آتش  را با مشکل مواجه ساخته و برای ساکنین خطر ساز شود.

از جمله مشخصات عایق الاستومری مقاومت در برابر آتش سوزی می باشد. عایق های الاستومری کندسوز و خود خاموش شونده با غلظت دود پایین هستند .

قیمت عایق الاستومری

پایداری مکانیکی عایق

عایق ها باید مقاومت لازم در برابر ارتعاش را داشته باشند، و نیز انبساط و انقباض را تحمل کنند. ضرایب انبساط بیشتر عایق ها با ضرایب انبساط مورد عایق کاری فرق دارد. عایق فوم الاستومری کاملاً انعطاف پذیر است و در برابر انبساط و انتقباض مقاوم هستند. اگر دارای  تجهیزاتی می باشید که میزان کاهش و افزایش دما در آن ها زیاد بوده، بهترین و با کیفیت ترین انتخاب برای شما عایق فوم الاستومری می باشد.
فروشگاه اینترنتی عایق الاستومری

مقاومت در مقابل خوردگی

نفوذ و جدب آب یا میعان داخلی قادر است  عایق را مرطوب کند  و آن را سست کند. بویژه عایق های دارای  ترکیبات حل شدنی، مستعد خوردگی زیر عایق هستند. مقاومت در مقابل مواد شیمیایی مجاور عایق الاستومری که احتمالاً از منابع خارجی نیز می تواند باشد مهم باست. خوردگی زیر عایق بیشتر در عایق های سنتی رخ می دهد  اما امروزه با ظهور عایق های صنعتی مانند عایق الاستومری این مشکل قابل حل است.

استحکام در مقابل فشردگی

عایق الاستومری انعطاف پذیر است، و این خاصیت باعث شده تا این عایق ها از لحاظ فیزیکی منحصر به فردشود. وجود این ویژگی باعث شده  که هنگامی که عایق تحت فشار قرار گیرد کارآیی عایق کم نشود. البته باید توجه کرد که این فشار نباید در حدی شود که باعث تخریب سلول های ریز داخل عایق شود چون  در این صورت عایق بیشتر کارآیی خود را از دست می دهد.

مقاومت در مقابل نفوذ و جذب بخار آب

این مسئله از آن جهت که آب باعث میشود  رسانایی حرارتی عایق بالا رود، در نتیجه اثر عایق را کاهش داده، اهمیت دارد. ساختار فیبری با منافذ باز، مستعد این اثر می باشند. یکی ازاصلی ترین نقص های عایق های سنتی این اامر بوده که با آمدن عایق های فوم الاستومری و استفاده از ساختاری متفاوت و صنعتی حل شد.

فروشگاه اینترنتی عایق الاستومری

مقاومت در مقابل قارچ ها و کپک ها

در فروشگاه های مواد غذایی و کارخانجات، عایق باید در برابر رشد قارچها و کپک ها مقاوم باشد،پوشش با مواد غیر جاذب باید  مورد توجه باشد.

انواع عایق الاستومری(انواع عایق الاستومری یا الاستومریک)

  • عایق کایفلکس – عایقهای الاستومری

لیست قیمت عایق الاستومری -تاسیسات ایرانیان گستر

برای دریاقت قیمت عایق الاستومری با ما ماس بگیرید و تنوع محصولات را با ما تجربه کنید .تنها نماینده فروش محصولات عایق الاستومری در ایران می باشیم و به عرضه با کیفیت ترین محصولات و با قیمتی رقابتی نسبت به سایر همکاران پرداخته ایم.

خرید عایق

رتبه الکسا تاسیسات ایرانیان گستر

خرید عایق الاستومری

قابلیت خرید از اینترنت عایق الاستومری رولی و لوله‌ای و گونه های عایق‌های سنتی برای مثال پشم شیشه و پشم سنگ در اینترنتوبسایت عایق  آماده آمده میباشد تا شما مشتریان گرامی قوی به مقایسه گونه های برندهای عایق از لحاظ بها و ویژگی ها فنی باشید تا بتوانید با مقابسه بهتر و دور از تنش های مو جود در بازار (از نگاه برندهای متفاوت با تخفیفات متفاوت و در برخی موردها فریبنده) خریدی سهل و آسان و مطمئن داشته باشید و دراین باره کارشناسان فروش عایق  در کنار شما می باشند که از بخش تماس با ما می‌توانید در رابطه باشید.

برای اخذ مشورت کردن بدون پول همین شرایط فعلی با کارشناسان عایق  تماس حاصل نمایید.
عایق‌های الاستومری در دو نوع عایق رولی و عایق لوله‌ای چسبدار می‌باشند که هر یک از آن ها در ضخامت‌ها و بعدها مختلفی ساخت و ساز می شوند که بسته به نیاز مصرف‌کننده ارائه میگردند. عایق‌های الاستومری تحت عنوان عایقی مطلوب در قبال حرارت اجرای نقش می‌نمایند و در قبال صوت هم استقامت خیر و خوبی دارا‌هستند و به خیال همین مزایای عایق‌های الاستومری در قسمت عایق‌بندی منازل گزینه اعتنا بخش اعظمی از پیمانکاران ساختمانی قرار گرفته میباشد.

عایق‌های الاستومری جهت نصب آسوده به صورت عایق پشت چسبدار نیز عرضه می گردد که سبب میشوند به راحتی بر روی سطح ها متفاوت نصب گردند. قابلیت و امکان تنظیم اشکال روکش‌دار آنها مانند عایق روکش آلومینیوم و عایق روکش پروتکت نیز مهیا بوده که برای کاربردهای خاص به کار گیری میگردند. عایق مارکت تحت عنوان نمایندگی فروش گونه های عایق الاستومری، با مشورت تخصصی بدون‌پول، یاور شما میباشد تا بتوانید لذت یک خرید مطمئن را تجربه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *