عایق الاستومری رولی ساده

عایق الاستومری K-FLEX|عایق های الاستومری کافلکس

فروش عایق الاستومری کافلس به سراسر کش.ر با بهترین قیمت خرید کافلکس برای استعلام قیمت روز عایق با ما تماس بگیرید.

flex کافلکس در زمینه تولید و عرضه  عایق های حرارتی و برودتی، عایق صوتی  درحال فعالیت می باشد. شرکت عایق الاستومری کافلکس با دارا بودن به یک شبکه توزیع جهانی، محصولات اصلی و جانبی خود را در دنیا عرضه کرده است.

تنوع در تولید عایق الاستومری و محصولات جانبی ، تمامی احتیاجات مربوط به عایق کاری ساختمانی، پتروشیمی، حمل و نقل را پوشش می دهند.

” عایق الاستومری k-flex” به عنوان اصلی ترین بازار جهانی عایق های الاستومری می باشد، که با توجه بر تکنولوژی های جدید و کیفیت بالای محصولات تولیدی خود نقشی مهمی  در زمینه کاهش مصرف انرژی و  کاهش انتشار گازهای گلخانه ای دارا می باشند.

محصولات عایق الاستومری K-FLEX استاندارد های ISO 14001 و UNI EN ISO 9001:2015 را دارا می باشند؛ محصولات این کمپانی با کیفیت، منطبق با استانداردهای بازار عایق الاستومری می باشد.

محصولات عایق الاستومریکی فلکسنقشی بسیار مهمی در محافظت از طریق مصرف بهینه انرژی،انتشار آلاینده ها وکاهش انتشار گازهای گلخانه ای در اتمسفر انجام می دهد.

تأمین کننده عایق های حرارتی و برودتی

عایق الاستومری کی فلکس در جهان

گروه تولیدی عایق الاستومری K-FLEX محصولات خود را در بیشتر کشورها عرضه کرده است،هدف این کارخانه این است که: به دنبال راه هایی برای بیشتر کردن تعداد مشتریان و گسترش بازار فروش خود در تمام نقاط جهان انجام دهد.

شبکه توزیع جهانی عایق الاستومری کی فلکس به سرعت در حال گسترش می باشد و  برخلاف سایر محصولات بازار ها، رویکرد جهانی سازی گروه تولیدی عایق الاستومری k-flex کاهش هزینه نیروی کار بازارهای محلی نبوده است.

عایق های الاستومری دارای حجم زیادی میباشند، و به همین علت هزینه حمل و نقل دریایی و زمینی برای انتقال عایق های الاستومری به بازارها بسیار سنگین بوده ، که این هزینه ی بالا در افزایش قیمت عایق الاستومری بسیار مهم بوده است.

یکی از دلایلی که باعث فرق گروه تولیدی کافلکس  از دیگر تولید کنندگان میشود،پوشش کامل تمام نیازهایمشتریان است، به خصوص در بازار فروش عایق الاستومری، در سریعترین زمان و به بهترین نحو نیازهای مشتریان رفع میکند.
عایق الاستومری K-Flex

عایق حرارتی

محدوده مقاومت دمایی  عایق های الاستومری KFLEX  کاملاً مناسب  بوده،و برای عایق کاری سیستم ها چه در بخش صنعتی و چه در بخش های غیرصنعتی مناسب بوده است. این عایق ها باعث کاهش مصرف انرژی میشوند و به سبب ویژگی هایی که دارا می باشند از نفوذ بخار آب و خوردگی زیر عایق جلوگیری می کنند.

عایق الاستومری کافلکس مناسب لوله های آب سرد و لوله های آب گرم در داخل و خارج از ساختمان می باشند. لوله ها و سیستم هایی که به دلیل افزایش و کاهش دمای مایع داخل آن باعث ایجاد رطوبت می شوند. و یا سیستم هایی که در معرض بخار آب قرار دارند؛به این دلیل که مقاومت این عایق ها در برابر نفوذ بخار آب بسیار بالا می باشد.

 

لیست قیمت عایق الاستومری k flex 

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم

عایق های الاستومری سبک هستند و دارای حجم بالایی بوده، هزینه حمل و نقل و واردات آنها نیز بسیار بالا می باشد، قیمت بالا عایق های وارداتی به علت هزینه حمل و نقل و انبارداری بالاست.
گروه صنعتی تاسیسات ایرانیان گستر  با حذف هزینه های حمل و نقل و انبارداری یکی از با کیفیت ترین عایق های الاستومری را با هزینه بسیار مناسب در بازار عایق ایران عرضه کند.”لیست قیمت عایق الاستومری k flex”

عایق الاستومری لوله ای – لوله اتصالات پلی اتیلن

تمام محصولات برندهای عایق الاستومری تقریبا دارای ضخامت های و اندازه های یکسانی می باشند، اما عایق الاستومری k-flex فرق هایی با دیگر برندهای مشابه خود دارد، دلیل اصلی این فرق  در بازار ایران، تولید این عایق ها در داخل کشور می باشد.

 

عایق های الاستومری در انواع مختلفی تولید می گردد اما در  ایران و پروژه های داخلی عمده مصرف این عایق ها، لوله ای، رولی با روکش های متفاوت می باشد.

عایق الاستومری رولی k-flex

هر دو نوع عایق الاستومری رولی و لوله ای کافلکس دارای انواع بسیار گوناگونی هستند، با توجه به نیاز و بازار مصرف داخلی کشور ایران گروه صنعتی تاسیسات ایرانیان گستر  این عایق ها را در نوع ساده و روکش دار عرضه میکند.

 

چرا عایق الاستومری کافلکس؟

در پایان باید به این نکته تاکید کرد که شرکت عایق الاستومری k-flex اولین تولید کننده عایق الاستومری در کل جهان بوده است و بدون تردید عایق الاستومری تولیدی این شرکت ها از لحاظ کیفی بهترین عایق الاستومری می باشد. به دلیل بهره مند بودن از شبکه عرضه بسیار عالی و داشتن کارخانه ها، انبار های فروش و دفاتر فروش در برخی از کشورها این محصول به راحتی در دسترس همگان می باشد و همین امر باعث کیفیت عالی عایق الاستومری کی فلکس با قیمت بسیار مناسبی نیز عرضه شود.

دانلود مقاله pdf عایق الاستومری K-flex

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک