نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : امتیاز :
2020/06/19
نویسنده : مدیر . مدت زمان مطالعه :
موضوع : 2020/06/19
امتیاز :

مرغوب ترین برند های عایق الاستومری

عایق الاستومری مرکز پخش و خرید انواع عایق های الاستومری

انواع عایق های الاستومری رولی در تاسیسات ایرانیان گستر:

– عایق الاستومری رولی ساده،

– عایق الاستومری رولی پشت چسبدار،

– عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 230 ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 مسلح،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 مسلح،

– عایق رولی از ضخامت 6 تا 50 میلیمتر .

 

انواع عایق های الاستومری لوله ایدر تاسیسات ایرانیان گستر:

– عایق الاستومری لوله ای ساده،

– عایق الاستومری لوله ای چاکدار،

– عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم،

– عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم مسلح،

– عایق های لوله ای از ضخامت 9 تا 25 میلیمتر .

نسل نو از عایق‌ها ، عایق‌های الاستومری می باشند، این عایق‌های فوم الاستومری جایگزین خیلی عالی برای عایق‌های سنتی و قدیمی  هستند و شما قادرید انواع گوناگون عایق های الاستومری را از فروشگاه های خرید مربوط به پخش و توزیع انواع عایق الاستومری مانند عایق الاستومری رولی ، عایق الاستومری لوله ای و.. خریداری کنید .

این عایق ها قابلیت استفاده در عایقکاری‌های گسترده را دارند.علاوه بر کاربری عایق فوم الاستومری بسیار ساده و اسان است و برخلاف عایق های قدیمی از عایق‌ها کاربرد آن‌ها در عایق‌کاریها ، خطرات محیط زیستی را ندارند.عایق های فوم الاستومری چسبدار هستند ، عایق فوم الاستومری نخ دار مسلح و عایق فوم الاستومری بدون هالوژن با دارا بودن ساختار سلولی بسته مانع از جذب و گذر حرارت و رطوبت شده و برای عایق کردن تمام تاسیسات و در شرایط آب و هوایی گوناگون مناسب می باشند.

مرغوب ترین برند های عایق الاستومری

یکی از مسائل مورد مهم در عایقکاری ساختمانها ، توجه داشتن به سطح تماس با محیط خارجی بوده ، منطقه جغرافیایی و سیستم سرمایشی و گرمایشی سازه است. از سویدیگر مواد و متریال  استفاده شده در عایق و نحوه نصب و اجرای آن است.

عایق‌های الاستومری بدون هالوژن یکی از گزینه‌های عالی برای عایقکاری در سازه‌ها می باشد، که به دلیل ساختمان بسته مواد خود ، مقاومت حرارتی بالایی دارد و به خوبی در برابر رطوبت و نم مقاومت می کند. برخی از عایقهای فوم الاستومری از جنس NBR ساخته میشوند.

لاستیک سنتزی ، که از مواد پلیمری آکریلونیتریل و بوتادین توابد میشود. نام های تجاری این محصول : نیپل ، کرایناک و یوروپرن  است. عایق‌های NBR ساده که در واقع بدون پوشش جانبی توزیع می‌شوند ، مقاومت بالایی در برابر تنش‌های مکانیکی دارا هستند و از نفوذ رطوبت و نم تا حد قابل قبولی جلوگیری می‌کنند. نوع دیگر از عایقهای الاستومری ساختاری با ترکیب EPDM هستند.

عایق الاستومری EPDM از لاستیک سینتتیک و الاستومری تولید  می شود و کاربردهای فراوانی دارد.

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی محصولات عایق الاستومری از طریق وب سایت تاسیسات ایرانیان گستر ارائه شده و مشتریان  گرامی می توانید جهت مشاوره و تهیه مرغوب خرید عایق الاستومری در شبانه روز با ما تماس بگیرید

همراه: 09126436849

Call Now Button